Local Storage seems to be disabled in your browser.
Voor de beste ervaring op onze site moet je de lokale opslag in je browser inschakelen.
Cava Jaume Serra Gold 75cl ..
Cava Jaume Serra Gold
Cava Jaume Serra Gold is een heerlijke cava in een speciale gouden fles. De Cava Jaume Serra heeft zijn verfijnde smaak en belletjes te danken aan de tweede gisting op fles en wordt minimaal 12 maanden op fles bewaard. Het resultaat zijn heerlijke Cava’s, gemaakt op basis van de klassieke druiven van de streek. Een feestelijke bubbel in een speciale fles.
Over Jaume Serra
Het wijnhuis Jaume Serra is in 1943 opgericht door Don Jaume Serra Güell en ligt in Vilanova i La Geltru, in het hart van de Cava. Inmiddels is het wijnhuis Jaume Serra in handen van Don Jose Garcia Carrion en maakt naast heerlijke cava's ook stille wijnen.
| Artikelnummer | 11095421 |
|---|---|
| Merk | Jaume Serra |
| Land | Spanje |
| Druivenras | Macabeo, Parellada, Xarel.lo |
| Smaakfilter | Droog |
| Inhoud fles | 75cl |
| Alcohol: | 11.5% |
| Afsluiting | Kurk |
| Lekker bij | Borrel |
| Smaak | Aromatisch en fris. In de smaak rond en zacht, levendig en goede zuren. Aangenaam wit fruit, met citrus en appel. |
| Soort | Cava |
| Extra informatie | Heerlijk bij gerookte vis. Bijvoorbeeld makreelsalade met appel en kappertjes op toast. |
Heb je een vraag?
Heb je een vraag, opmerking of klacht? Via onze online klantenservice helpen wij je graag zo snel mogelijk! Wij zijn maandag tot en met vrijdag bereikbaar vanaf 08:30 uur tot 17:00 uur. Ons streven is om op werkdagen binnen 24 uur een reactie te geven op je vraag. Kijk ook eens bij onze veel gestelde vragen. Misschien vindt je hier gelijk een antwoord op uw vraag. Staat uw antwoord er niet tussen? Stel je vraag dan rechtstreeks via helpdesk@qeuze.com.
Speciale wensen & maatwerk
Ben je op zoek naar iets anders is dan wat we momenteel in ons assortiment hebben? Dan staan wij klaar om je te assisteren.Dankzij onze connecties met zowel grote als kleine producenten en leveranciers in de culinaire wereld, kunnen we je helpen met een product of pakket op maat. Daarnaast is het mogelijk om pakketten vanaf 36 stuks volledig aan te passen naar jouw wensen. Dit betekent dat we een persoonlijk kaartje kunnen toevoegen of zelfs de hele verpakking kunnen voorzien van een logo of tekst. Onze selectie van producten, zoals glaswerk, borrelplanken, delicatessen en wijnen, kan ook worden gepersonaliseerd met een logo. Vertel ons wat je nodig hebt en we nemen contact met je op.
Verzendmogelijkheden
Bij Qeuze leveren we je bestelling af op diverse locaties in Nederland, zoals bij restaurants, zakelijke adressen en thuisadressen. Ook is het mogelijk om onze producten rechtstreeks naar klanten te sturen. Met een excel lijst met adressen zorgen wij voor de volledige levering. Wil je een persoonlijk kaartje toevoegen? Dat kan zeker! Laat ons weten wat je wensen zijn en wij maken een passend voorstel voor je. Lees hier meer over de mogelijkheden.
Grotere aantallen nodig? Vraag een offerte aan
Ben je geïnteresseerd in het bestellen van grote hoeveelheden of wil je regelmatig een product aanschaffen? Dan kun je contact opnemen met onze verkoopafdeling voor een vrijblijvende offerte. Vraag gerust een offerte aan om de mogelijkheden te bespreken. Dit kan via verkoop@qeuze.com.